Lokál Korunní

Stejně jako Vinohradská i Korunní je třída dlouhááá.

Lokál Korunní

Pork’s

Vyjděte z davu a cestou z/na Karlův most se zastavte na skvěle ošetřený Pilsner Urquell a koleno.

porks

Hostinec U Bláhovky

Bláhovka nepatří mezi podniky, kam byste vzali ženu na romantickou večeři – pokud není pivařka. To vůbec nevadí, protože si zde alespoň na nic nehrají a dostanete zde Plzničku v nekompromisní kvalitě. Na Bláhovce pečují o pivo s láskou sobě vlastní. Už jen mytí skla je tady symfonie a vykouzlí vám slzu v oku.

Hospoda či pivnice chcete-li, má mít svou atmosféru. Ta Bláhovce, podobně jako Jelínkově pivnici v Praze, nechybí, a nemá široko daleko konkurenci.

Platba kartou: ano
Wi-Fi: ne

U Bláhovky

U Bláhovky

Kolkovna Stodůlky

V office komplexu na Stodůlkách dostanete prvotřídně ošetřenou a načepovanou Plzeň.

Restaurace Globus

Vizuálně i chuťově pivo v pořádku, ale zabíjí to teplota. V Globusu je to bohužel při srovnání s Lokály přesně naopak. V Globusu máme „nachlazené“ jen sklo, a pivo při čepování zažívá teplotní šok. I ve vedlejší Karlínské pivnici mají teplo studenější, navzdory absenci zachlazené vany.

Restaurace Globus

Restaurace U Hlaváčků

U Hlaváčků sice k tankovému pivu nemají vodní lázeň, zdejší obsluha je však znalá, a ví, že lze ke chlazení skla využít chlaďák – jako doma.
Tento domácí sportbar s velmi slušným tankovým pivem provozuje někdo patrně s láskou. Ani z kuchyně nedostanete nějaký polotovar, ale ručně připravený pokrm.
Dalo by se dále pracovat na technice čepování, aby v pivu nebylo tolik vzduchu, ale i tak si 4 hvězdičky právem zaslouží.

U Hlaváčků

Restaurace Slavie

V přízemí penzionu situovaného u jednoho s nejlepších kruhových objezdů v Náchodě se nachází příjemná pivnice s tankovým pivem hrající si na restauraci. Pivo z tanku, zde „vyrábějí“ na dvakrát a jako bonus ho dostanete v ledabyle umytém a prakticky suchém skle.
Tady by ke štěstí stačilo, kdyby se výčepních klik chopil zkušený výčepní nebo alespoň někdo kdo má k pivu vztah. To snad v pivnice čekáme, ne?

Slávia Náchod