Hong Kong Karlín

Drž se ševče svého kopyta je přísloví, kterým by se měli v tomto podniku řídit. Sudová Plzeň je zde jediné čepované pivo, což se do konceptu asijské restaurace moc nehodí. Čeká vás vcelku nepříjemný zážitek v podobě piva čepovaného do sice čisté, ale teplé a suché sklenice. Přestože pivo nemá úplně špatnou chuť, pěna je naprosto katastrofální a rozhodně si zaslouží reklamaci a výměnu za limonádu, která je na jídelním lístku.

Penzion Za Vodou

Další hotelový standard, ve štulcu, co nenadchne a neurazí.

Hankův dům

Hotelový, v tomto případě divadelní, standard v městském kulturáku.

Americana Bar

Vodítkem, že ve zdejším disco bowling bar tady to nebude za moc stát, je nápojový lístek. Již na první pohled uzřete výběr ze 4 piv. Plzeň zde nefrčí, a proto sud „čepujeme“ za jeho životnost. Pravděpodobnost, že zde dostanete zoxidované a smradlavé pivo je vysoká. Jediným pozitivem je teplota.

Battistova cihelna

Do bývalé ďáblické cihelny se vyplatí vyrazit za jídlem, o pivu se to však říci nedá. Vzhledem k lokalitě, zaměření a cenové relaci zde nemají výtoč, a tak je velmi pravděpodobné, že dostanete mdlé pivo a dost možná se sladkým ocasem. Plusový bodík si zaslouží za čisté sklo a hladinku ve štulcu místo nevzhledné čepice.

U Jelínků

Máte už dost nablýskaných tankoven? Chcete zažít atmosféru dvacátého století? Pak byste neměli minout Jelínkovu plzeňské pivnice, která je vzdálená co by kamenem dohodil od obchodního centra Máj. Vchod je nenápadný, jakmile nakouknete dovnitř, budete se cítit jako doma. Tohle je typická knajpa, kde jde o jediné, uspokojení vaší touhy po plzeňském ležáku. A to se jim tady daří náramně.

Wi-Fi: ne
Platba kartou: ne

Restaurace Albion

V Plzni a okolí patrně pivovar výrazněji dohlíží na kvalitu čepovaného piva nebo mají tamní provozovatelé větší zájem nabízet kvalitní produkty. V Albionu totiž dostanete velmi slušnou a říznou sudovou Plzničku. Sice ve štulcu, ale čistém 🙂