Restauracja Česká

V historickém centru překrásného královského města dostanete kousek od rynku skvěle ošetřenou Plzeň. Zdejší borci za výčepem mají k pivu vztah, čepují ho s láskou a sebejistě.

Cena: 11 PLN / 66 Kč

Restaurace Česká - Wroclaw

Restaurace Česká - Wroclaw

Restaurace Sparta

V moderní pivnici v Litoměřicích zažijete smutný příběh piva, které umřelo při cestě z tanku.

Kolkovna Olympia

Na dokonale vymyté sklo je radost pohledět. Tady to dělají s láskou a zde by se měli výčepní z ostatních Kolkoven inspirovat (čest výjimkám).

Kolkovna Olympia

Kolkovna River Park

Je až k nevíře, jak tragické pivo můžete dostat v Kolkovně. Tady dostanete diletantsky načepované kyselé pivo. Jediným pozitivem byla teplota. Co na to Pavel Pressburg?
Z Kolkoven v Bratislavě jedině Eurovea.

Kolkovna River Park

Kolkovna Eurovea

Euroveu lze směle zařadit k vyššímu Kolkovna standardu. Čepovat tu umí, mají výtoč a chladí sklo, chybí tu však kázeň při jeho mytí.

Kolkovna Eurovea

Kolkovna Eurovea

Šenk a restaurace Lékárna

Lékárna je pivařův ráj. Jestli existuje pivní nebe, nechť vypadá právě takhle. Tady vám Míra a Míra, vítěz a finalista Master Bartender 2017, vykouzlí úsměv na tváři dokonale vylazenou chutí plzeňského ležáku. Tahle Hospodská vize mě začíná bavit čím dál více.

Wi-Fi: ano

Zelená Žába

Pardubická Žába byla, je a patrně vždy bude pivnicí. To vlastně ničemu moc nevadí, protože večer k pivu se z nabídky dá vybrat – jen na oběd sem nechoďte. Když si objednáte hladinku, tak na vás na obou směnách čumí jako puk, naštěstí pivo na hladinku umí. Jen netuší, že se tomuto způsobu čepování tak říká 🙂

M3

Olomoucká „Mtrojka“

Wi-Fi: ano