Knajpička

Knajpička je vcelku čerstvý Karlínský přírůstek. O pivo se postarat umí a návštěva tohoto malého podniku určitě není chybou. Sudy jsou v chlazené skříni zhruba 2 metry od výčepu. Podnik nedisponuje chlazenou vanou, což nevadí, perfektně čisté sklo je chlazeno v šuplících hned pod výčepem. Následně prochází ostřikem,  pivo je čepováno velmi dobře s výsledkem perfektní mikropěny, šnyt vypadal přesně tak, jak má být. Při několika návštěvách chuti nebylo co vytknout. Je vidět, že kvalitně čepovaný sud může být lepší, než zanedbaný tank jako ve vedlejší tankovně.

Aktualizace listopad 2018
Stalo se to nejhorší, co se mohlo stát. Majitel proboural dveře do vedlejší tankovny se Staropramenem a oba podniky jsou nyní v podstatě jeden. Výčepy jsou zatím oddělené a výčepní též, nicméně nezbývá než se drbat pod bradou a uvažovat nad tím, co tím kdo sleduje.

Aktualizace 2022

Ve vedlejší Tankovně Karlín již čepují také Prazdroj. Nedochází tu k míšení brandu a koncept již dává výrazně větší smysl. Pivo je stále ve skvělé kondici, nicméně o pár kroků vedle mají Prazdroj přímo z tanku. Tak můžete napřímo porovnávat 🙂

Hodnocení: 4 / 5

Cena: CZK